HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добродојдовте на официалниот форум на WAF Team, Регистрирајте Се и Бидите активни !
CyberSports on FB

Share | 
 

 Прочитајте, проверете и порачајте...

Go down 
АвторПорака
MEHTA[L]EN

avatar

Posts : 2
Join date : 2011-03-29

ПишувањеПредмет: Прочитајте, проверете и порачајте...   Пон Мај 16, 2011 3:22 pm

Здраво јас сум Мартин и сакам да ви препорачам нешто.
Јас имав клан и земав за поволна цена -ClanWar- Сервер од ДБК-Хостингот.
Јас бев многу задоволен, ако сакате и вие да се уверите во тоа слободно земете и не двоумете се...
ДБК-Хостингот нуди повеќе работи: Гејм Хостинг,Веб-Хостинг,ВПС и Веб-Дизајн.

За повеќе информации околу нашиот хостинг и цените посетете не на веб сајтот: www.DBK-Hosting.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Прочитајте, проверете и порачајте...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CyberSports :: ● Забава ● :: Спан-
Отиди до: