HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добродојдовте на официалниот форум на WAF Team, Регистрирајте Се и Бидите активни !
CyberSports on FB

Share | 
 

 .>MicroSofT*

Go down 
АвторПорака
.>MicroSofT*Posts : 1
Join date : 2011-03-17

ПишувањеПредмет: .>MicroSofT*   Чет Мар 17, 2011 7:58 pm

Здраво јас сум Михаел Брмбески од Прилеп сум имам 16 години мој ник е .>MicroSofT* некои можи ме знаете некои не и така Smile на кантер сум активен уште од 8 год тогаш играв на цс 1.3 значи играм 8 год цс и доволно имам искуство Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kokix
Admin


Posts : 36
Join date : 2010-11-07

ПишувањеПредмет: Re: .>MicroSofT*   Чет Мар 17, 2011 8:57 pm

Добредојде на Форумот и имај добра и Пријатна забава на форумот...
GL ^ HF !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://waf-tm.tk
 
.>MicroSofT*
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Can't Install DirectFn on windows 8
» Microsoft to acquire Yammer

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CyberSports :: ● Welcome ● :: Претставување на членови-
Отиди до: