HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добродојдовте на официалниот форум на WAF Team, Регистрирајте Се и Бидите активни !
CyberSports on FB

Share | 
 

 MEHTA[L]EN

Go down 
АвторПорака
MEHTA[L]EN

avatar

Posts : 2
Join date : 2011-03-29

ПишувањеПредмет: MEHTA[L]EN   Вто Мар 29, 2011 1:07 pm

Здраво Јас Сум Мартин Гиевски И Имам 15 Години. Играм Веке 6 Години Кантер, При Тоа До Пред 2 Години Имав И Интернет Кафе И Сметам Дека Сум Доволно Искусен Играч.

Па Затоа Барам Членство Во: waF ^ Team

Контакти:


МСН: mane_mac@hotmail.com
Фејзбук: Гиевски Мартин
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kokix
Admin


Posts : 36
Join date : 2010-11-07

ПишувањеПредмет: Re: MEHTA[L]EN   Сре Мар 30, 2011 2:59 pm

Примен си во Клан ! GL ^ HF !
waF ^ Team
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://waf-tm.tk
 
MEHTA[L]EN
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CyberSports :: ● Welcome ● :: Претставување на членови-
Отиди до: