HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез
Добродојдовте на официалниот форум на WAF Team, Регистрирајте Се и Бидите активни !
CyberSports on FB

Share | 
 

 Правила На Овој Форум!

Go down 
АвторПорака
kokix
Admin


Posts : 36
Join date : 2010-11-07

ПишувањеПредмет: Правила На Овој Форум!   Сре Мар 30, 2011 3:04 pm

Добредојдовте на официјанлиот форум на FRAGSQUAD ™ !


Како прво да се Регистрирате !


-Без:
-Презир на останатите корисници ...
-Навреда врз било која основа ...
-Писателската тема да нема ништо заедничко со дадена тема ...
-Спам на места каде што не е дозволено ...
-Модот на места каде што не е дозволено ...

-Сигнализација:
-Секое прекршување на правилата ќе биде казнет во согласност со админ на форумот ...
-Сите правила ќе бидат награден со статус ...
-Корисниците со одреден привилегиран статус, што не значи дека ние не треба да се придржуваат до правилата ...

-Дозволени:
-Неограничен број на мислења дневно (ако мислења имаат врски со дадена тема)
-Критика и предлози во делот наменет за тоа ...
-Побарувачка помогне ...
-Правилната употреба на форумот ...


GL ^ HF :
FRAGSQUAD ™ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://waf-tm.tk
 
Правила На Овој Форум!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CyberSports :: ● Welcome ● :: Правила на Форумот-
Отиди до: